w ,

Oto jak zatrzymać zawał serca w 1 minutę! Jeśli sam pacjent, jeśli karetka nie jedzie, nie wszyscy wiedzą

Jeśli ktoś ma zawał serca, silny, piekący ból w klatce piersiowej, który nie mija, należy natychmiast wezwać karetkę.

Ale są w życiu sytuacje, że „karetka” nie może przyjechać, albo jedzie długo. Dr D. Christopher i dr R. Schultz spędzili połowę swojego życia na badaniu tego problemu. I doszli do wniosku, że jednym produktem można zatrzymać atak serca w ciągu minuty.

Każdy powinien mieć go w domu!

Jak zatrzymać zawał serca

John Christopher obserwował wpływ pieprzu cayenne na organizm człowieka przez 35 lat. Przez cały ten czas żaden z jego pacjentów nie umarł, ale wręcz przeciwnie, stan pacjentów znacznie się poprawił.

Aby powstrzymać zbliżający się zawał serca, należy dodać jedną łyżeczkę zmielonego pieprzu cayenne do szklanki wody. Ta ostra papryka zawiera dużą ilość kapsaicyny, która
podrażnia drogi oddechowe, skórę i błony śluzowe.

Działa przeciwbólowo i rozkurczająco. Ta metoda jest odpowiednia, jeśli osoba jest przytomna i jest w stanie wypić wodę. Jeśli dana osoba nie jest przytomna, możesz wlać pod język kilka kropli ekstraktu z pieprzu cayenne rozpuszczonego w wodzie.

Pieprz cayenne zawiera co najmniej 25 substancji, które mogą wywierać pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Lekarze sugerują używanie tej ostrej papryki w celu poprawy metabolizmu. Ma dobry wpływ na wchłanianie pożytecznych pierwiastków śladowych, a nawet wspomaga odchudzanie.

Wspomniany sposób zatrzymania zawału serca należy traktować wyjątkowo jako pierwszą pomoc w sytuacji gdy mamy podejrzenie zawału, a karetki wciąż nie ma. Może być używany tylko w nagłych wypadkach. Nie ratuj pacjenta samodzielnie, jeśli możliwe jest szybkie przybycie specjalistów.

Udostępnij informacje o tym odkryciu znajomym!

Źródło i Fotografie: otozh.com.ua