w

Złącz dłonie i zobacz czy środkowe linie pokrywają się. To mówi o Tobie więcej niż myślisz

Linie na naszych dłoniach mają wpływ na życie. Prawdziwi miłośnicy sztuki czytania z rąk potrafią wyczytać z nich zaskakujące rzeczy.

Złącz dwie ręce tak, aby były dokładnie na tej samej wysokości. Porównaj jak linie przebiegają na obu rękach względem siebie.

1. Linie są równe

Jeżeli linie na twoich dłoniach łączą się ze sobą oznacza to, że jesteś zrównoważony/a. Wierzysz, że nadrzędne wartości to miłość i dobro, które zawsze zwycięża.

Jesteś pozytywnie nastawiony/a do życia, ale nie tryskasz huraoptymizmem, tylko na chłodno potrafisz ocenić sytuację. Rozwiązujesz problemy tak, aby nikt nie został skrzywdzony. Zawsze szukasz kompromisu mając na uwadze nie tylko dobro własne, ale i drugiej strony.

Wytrwałości i konsekwencji można ci pozazdrościć. Potwierdza to ciągłość linii. Gdy podejmiesz decyzję wbrew sobie, zawsze to odchorujesz.

Masz głębokie przekonanie co do słuszności i powinieneś wierzyć swoim przeczuciom. Czasem nie potrafisz uzasadnić swoich przekonań. Brak ci asertywności a to bardzo niedobrze, ponieważ jesteś osobą wartościową, szlachetną i prawą, a przez to niedocenianą.

2. Prawa linia wyżej niż lewa

Taki układ linii pokazuje, że w swoim życiu najbardziej cenisz wartości rodzinne. Tu leży dla ciebie źródło motywacji i inspiracji. Tu znajdujesz cel. To troska i myśl o najbliższych daje Ci siłę, żeby zmagać się ze światem, dla nich chcesz osiągać sukcesy i cele. Zależy ci na domowym ognisku jako na stałym i pewnym punkcie odniesienia.

Drżysz na myśl, że mógłbyś kogoś stracić. Nie musisz mieć spektakularnych sukcesów. Bo nie dla siebie je osiągasz. Nie potrzebujesz łaskotać swojego ego. Twój cel jest inny, działasz dla dobra rodziny, a jej poczucie bezpieczeństwa to absolutny priorytet.

Za nagrodę wystarczy ci poczucie, że dbasz o najbliższych i przekonanie, że chcesz dla nich wszystkiego co najlepsze.

3. Lewa linia wyżej niż prawa

Jeśli okazało się, że lewa linia jest wyżej niż prawa, znaczy to że jesteś osobą o władczą, silną i ambitną. Osiąganie sukcesów jest wpisane w Twoją naturę. Ambicji nie da się zaspokajać na każdym polu, więc dokonujesz wyboru. Na ogół jest to pole zawodowe. Cierpi na tym Twoje życie osobiste, a zaangażowanie w pracę niszczy związek.

Ludzie wokół Cię podziwiają, inspirujesz ich, wzbudzasz podziw i szacunek. Czasem możesz błędnie odbierać ich intencje. Za podziwem może kryć się zazdrość i zawiść, a za pochlebstwami chęć wykorzystania.

Może się zdarzyć, że praca wyczerpie listę celów do osiągnięcia i zdobywszy kolejny przestaniesz odczuwać taką satysfakcję jak kiedyś. To sygnał, żeby zacząć równoważyć różne sfery życia, szczególnie te, które do tej pory były zaniedbywane.