Tabletki zostaw w aptece: Oto ludowy przepis, który pozwoli pozbyć się pasożytów

W naszym ciele żyje i rozmnaża się ponad 1000 gatunków mikroorganizmów. Niestety większość z tych drobnoustrojów ma negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Grzyby, roztocza, bakterie, pasożyty powoli zatruwają nasz organizm, co prowadzi do rozwoju chorób przewlekłych.

Badania naukowe wykazały, że 95% światowej populacji ma pasożyty. Żywią się składnikami odżywczymi, których potrzebuje organizm i powoli go zatruwają.

Pasożyty wywołują wzdęcia, otyłość, biegunka, bóle stawów, wysypki skórne, różne reakcje alergiczne, podrażnienia nerwowe, zaburzenia snu, chroniczne zmęczenie i inne choroby onkologiczne.

Ludowy przepis na pozbycie się robaków: żadna pigułka nie może się równać z tym lekarstwem.

Środek ludowy do walki z pasożytami

Dwa razy w roku (lato i jesień) konieczna jest dezynfekcja organizmu, zwłaszcza jeśli masz w domu zwierzaka. Oto najskuteczniejszy środek przeciwko robakom, którego głównym składnikiem jest piołun (łac. Artemisia absenthium).

1. Rano 1 łyżkę piołunu zalać 200 ml wrzącej wody, zamknąć pokrywkę słoika i odstawić na 20-30 minut. Po tym czasie przefiltruj przygotowaną mieszankę.

2. Wypij 100 ml tego napoju rano, 20 minut przed jedzeniem, a pozostałe 100 ml – wieczorem.

3. Ten cykl leczenia należy kontynuować przez 3 dni. Dla większej skuteczności zaleca się spożywanie co wieczór 1 szczypty zmielonych goździków i popicie wodą. Piołun zabija dorosłe robaki, a goździki niszczą jaja i stadia larwalne.

6. Po 1 tygodniu ponownie zażywaj napar piołunu przez 3 dni według tej samej zasady.

Piołun – potężna roślina, której przyjmowanie jest przeciwwskazane dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci poniżej 12 roku życia.

Stosowanie tej rośliny nie jest również zalecane dla osób cierpiących na wrzody żołądka, zapalenie jelit, zapalenie żołądka i niską kwasowość.

Źródło: notepad.ge, Miniatura wpisu: alkofan1984/youtube, freepik.com

Nie bez powodu nazywa się go 'CUDOkrem’. Ma zalety, których nawet nie podejrzewasz

Złącz dłonie i zobacz czy środkowe linie pokrywają się. To mówi o Tobie więcej niż myślisz