w

Najsilniejszy spalacz tłuszczu: wypij tę mieszankę przed pójściem spać

Napój, który dzisiaj proponujemy, jest jednym z najbardziej korzystnych naturalnych napojów, ponieważ detoksykuje Twój układ trawienny, pomagając ci stracić tłuszcz z żołądka i podkręcić metabolizm.

Wiele osób ma ogromne trudności z redukcją lub eliminacją nagromadzonego tłuszczu w jamie brzusznej. Naukowcy potwierdzili, że tłuszcz jest faktycznie związany z poważnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak cukrzyca typu 2, choroby sercowo-naczyniowe i wysokie ciśnienie krwi.

Aby zmniejszyć tłuszcz z brzucha, powinieneś zacząć ćwiczyć i jeść zdrową żywność.

Ten napój zawiera najsilniejsze spalacze tłuszczu: działa jako naturalny środek moczopędny i eliminuje nadmiar wody z organizmu, oczyszcza krew, leczy i zapobiega infekcjom pęcherza i nerek, zmniejsza zatrzymywanie płynów, ma silne właściwości przeciwzapalne, zmniejsza stres i niepokój, jest bogaty w silne przeciwutleniające flawonoidy, zwalcza kwas moczowy i hamuje namnażanie komórek rakowch.

JAK PRZYGOTOWAĆ:

Składniki:

Sok z 1 cytryny, 1 łyżka posiekanej natki pietruszki, 1 laska cynamonu/1 łyżeczka cynamonu w proszku, 1 łyżka startego imbiru, 1 łyżeczka octu, 1 łyżka świeżo zmielonego siemienia lninego, 100 ml kefiru

Przygotowanie:

Musisz wymieszać wszystkie składniki w blenderze, na gładką masę.

Następnie wypij tę mieszankę przed snem, efekty są imponujące!

Źródło i miniatura wpisu: more-pozitiva