w

Czarna pigułka od wszystkiego: 9 problemów, które szybko rozwiązuje węgiel aktywny

Węgiel aktywowany to jeden z najstarszych i najpopularniejszych na świecie sposobów oczyszczania organizmu. Detoksykacja to najważniejsza właściwość węgla aktywnego, ale nie jedyna!

Jeśli szukasz naturalnego sposobu na poprawę trawienia, obniżenie cholesterolu, a nawet spowolnienie starzenia – węgiel aktywny jest niezbędny!

Lekarstwo na wzdęcia

Wszyscy wiedzą, czym są gazy. Przeciętny człowiek emituje gazy 14 razy dziennie. Zjawisko to jest uważane za całkiem normalne.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu zacząłeś cierpieć na wzdęcia, którym towarzyszy napięcie i ból, pomoże węgiel aktywny.

Według ostatnich badań amerykańskich naukowców przyjmowanie węgla przed posiłkami znacznie zmniejsza ilość gazów jelitowych.

Węgiel może obniżyć poziom cholesterolu

Podwyższony poziom cholesterolu w organizmie zwiększa ryzyko chorób sercowo-naczyniowych o 100%.

Jeden z eksperymentów wykazał, że ludzie, którzy spożywali 8 gramów węgla aktywowanego dziennie przez jeden miesiąc, obniżyli poziom „złego” cholesterolu LDL o ponad 40%, podczas, gdy poziom „dobrego” cholesterolu wzrósł o prawie 10%.

Węgiel pomaga zachować dobre zdrowie nerek

Niektórzy czytelnicy pewnie nie wiedzą, że każdego dnia nasze nerki oczyszczają około 115-140 litrów krwi, z czego wytwarzają 1-2 litry moczu, na który składają się odpady i nadmiar płynów.

W połączeniu z wątrobą nerki są uważane za najdoskonalszy system oczyszczania znany człowiekowi w naturze.

Ale spożywając cukier, sól, różne konserwanty, tłuszcze zwierzęce i białka, możesz powodować różne choroby i niewydolność nerek.

A tutaj pomoże węgiel aktywny. Usuwa z organizmu toksyny z moczu i inne substancje wytwarzane przez nerki podczas oczyszczania krwi.

Za pomocą węgla możesz szybko wyleczyć wiele zatruć pokarmowych

Zatrucie pokarmowe to jedno z najpowszechniejszych zjawisk na świecie. Według analityków, w Stanach Zjednoczonych każdego dnia rejestruje się ponad 8 milionów przypadków zatruć pokarmowych.

Węgiel aktywowany to jeden z najskuteczniejszych i najtańszych sposobów leczenia zatruć pokarmowych. Jeśli zażyjesz lek we wczesnych stadiach zatrucia, podczas wymiotów, biegunki, bólu brzucha, w wielu przypadkach będziesz w stanie uniknąć poważnych konsekwencji, ponieważ węgiel neutralizuje toksyczne substancje, które są przyczyną tych objawów.

Szybkie wydalanie toksyn sprawia, że ​​ten uniwersalny lek jest doskonałym lekarstwem na zatrucia pokarmowe.

Oczyszczanie skóry

Każdego dnia pory naszej skóry, szczególnie w obszarach strefy T, są zatkane tłuszczem i brudem. Niestety prawie wszystkie produkty do mycia skóry są oparte na substancjach chemicznych pochodzenia nienaturalnego.

Węgiel aktywny niczym magnes czy pompka wysysa z porów brud i cały tłuszcz, po czym skóra staje się miękka, czysta i jedwabista!

Narzędzie, które sprawia, że ​​włosy stają się piękne

Za pomocą węgla aktywnego można łatwo i szybko oczyścić mieszki włosowe, skorę i włosy nadając im jedwabistości i połysku.

Ten produkt różni się od szamponów tym, że te ostatnie zwykle składają się z toksycznych pierwiastków chemicznych, a węgiel drzewny jest substancją czysto naturalną.

Wybielanie zębów

Osady z dymu nikotynowego, jedzenia, kawy czy owoców przebarwiają zęby pozostawiając na nich żółtawy nalot. Taki usmiech nie wygląda atrakcyjnie.

Wystarczy posypać szczoteczkę rozmiażdżonym węglem i umyć zęby 2-3 razy w tygodniu.

Węgiel dobrze radzi sobie z oczyszczaniem szkliwa zębów, oddzielając od niego mikrocząsteczki będące podstawą płytki nazębnej.

Zawsze przyjemny zapach z ust

Dotyczy to szczególnie osób, które cierpią z powodu tego problemu!

Węgiel jest nie tylko skutecznym środkiem dezynfekującym, ale także pomaga przywrócić normalną równowagę kwasowo-zasadową. Dzięki temu zarówno zęby, jak i dziąsła będą niezawodnie chronione przed bakteriami wywołującymi choroby jamy ustnej.

Szczotkuj zęby szczoteczką posypaną węglem aktywnym i rób to bez obaw i obaw, że zęby pozostaną czarne, ponieważ substancję łatwo spłukuje się zwykłą wodą.

Starzenie

Naukowcy udowodnili, że ta aktywna czarna substancja niszczy komórki, które przyczyniają się do przedwczesnego starzenia.

Kosztuje grosze a czyni tyle dobrego dla naszego zdrowia!

UWAGA! Treści w serwisie z założenia mają charakter informacyjno-edukacyjny. Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe lub stosujesz leki, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem naturalnego leczenia, aby uniknąć interakcji. Odkładając lub przerywając klasyczne zabiegi medyczne, możesz zagrozić swojemu zdrowiu.
Miniatura wpisu: freepik.com