w

Poczuł uporczywe swędzenie, zobaczył stary szew i zaczął ciągnąć

Ludzie lubią oglądać dziwności, które dla innych z kolei są okropne i nieprzyjemne.

Internet zaspokaja dziwne gusta w tym względzie. Ludzie publikują, a inni oglądają na przykład, gdy ktoś wyciska sobie pryszcze…

Postały nawet całe kanały z takimi treściami. Dla przykładu film, o którym dziś mowa osiągnął 14 milionów wyświetleń w serwisie YouTube!

Wypadek i 8 szwów na nodze

Autor filmu kilka lat wcześniej uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego lekarze musieli mu założyć wiele szwów. W trakcie gojenia szwy miały się rozpuścić. Tymczasem tak się nie stało.

Rzadko się o tym mówi, ale z komentarzy pod filmem wynika, że to się zdarza dość często. Ludzie opowiadają o przeróżnych sytuacjach, gdy wyciągali nierozpuszczone nici.

„- Po dwóch różnych operacjach, w których użyto szwów, które z czasem miały się rozpuścić, latami wyciągałam szwy z blizn! Były to jednak głębokie szwy, więc moje ciało potrzebowało czasu, aby wypchnąć każdy z nich na powierzchnię. Ktoś poniżej zapytał, czy boli mnie wyciąganie ich: moje w ogóle nie bolały, ale jak powiedziałem, poczekałem, aż trochę „wyrosną” i nie ciągnąłem ich, dopóki nie poczułem, jak wystają ze skóry.

Mam taki w podbrzuszu. Po cesarskim cięciu. Tak bardzo się boję wyjąć to.

Po operacji jelita minęło 8 miesięcy, kiedy wyciągnąłem szew. Byłem pod prysznicem i poczułem, jak to coś wystaje z mojego brzucha, gdy pochyliłem się, żeby zobaczyć, co to jest, zauważyłem, jak znika z powrotem w moim brzuchu, kiedy się wyprostowałem, znowu wyskoczyło. Wziąłem parę szczypiec i wyciągnąłem je i mierzyło 217mm długości. Nadal mam go w słoiku.” – to tylko niektóre z tych historii.

Szwy po 3 latach

Szwy u autora materiału wideo pozostawały w nodze przez trzy lata. W pewnym momencie noga w jednym miejscu zaczęła go uporczywie swędzieć. W końcu drapiąc się zobaczył coś ciemnego wystającego lekko przez skórę.

Zaczął go ciągnąć, aż wyjął cały, długi szew. Jeden z nich nagrał i opublikował. A znalazł i wyjął ich w sumie 8!

Zobaczcie jeśli jesteście niewrażliwi. Sądząc po komentarzach ludzie naprawdę lubią oglądać takie rzeczy.

Na wszelki wypadek ostrzegamy, nie róbcie tego sami w domu. Lepiej w podobnym przypadku udać się do specjalisty.