Prosty i skuteczny sposób na oczyszczenie toalety z kamienia i usuwanie nieprzyjemnych zapachów

W większości sieci wodociągowych jest twarda woda, ale nawet pomimo miękkiej wody, wapń stopniowo zaczyna zatykać światło kranów i osadza się na sedesie.

Nie tylko psuje wygląd, ale także tworząc osad przyciąga zabrudzenia i powstaje brzydki zapach, którego najlepiej jak najszybciej się pozbyć.

Oto rozwiązanie, które oczyści kamień i usunie zapachy.

Sposób na oczyszczenie toalety

Weź mały pojemnik, na 1 litr wody dodaj 300 ml kwasu octowego, w przypadku silnego osadu możesz nieco zwiększyć stężenie. Następnie dodaj płyn do naczyń.

Wszystko dokładnie wymieszaj, aż będzie gładkie i pieniste, zamiast płynu do mycia naczyń możesz użyć dowolnego mydła w płynie. Środek czyszczący jest gotowy, możesz sprawdzić go teraz w akcji.

Przed czyszczeniem należy usunąć jak najwięcej wody z toalety, można to zrobić popychając szczotką lub zwykłą plastikową butelką. Gdy w toalecie prawie nie ma już wody, nałóż produkt pędzlem lub gąbką na całą powierzchnię.

Po nałożeniu roztworu na ścianki wlej pozostałą część do toalety i zamknij pokrywkę. Pozostaw na około godzinę. Po tym czasie podnieś pokrywkę i dokładnie spłucz toaletę i wyszoruj szczotką.

Kamień wraz z nieprzyjemnym zapachem znika w oczach.

Po tak prostym czyszczeniu sedes wygląda jak nowy, a dla utrzymania czystości wystarczy powtórzyć zabieg raz na 2-3 miesiące i wtedy nieprzyjemny zapach z kamieniem nie będzie się pojawiał przez długi czas.

Jak i kiedy karmić marchewki po raz pierwszy, aby uzyskać wspaniałe zbiory

Sadzenie pomidorów metodą kopcowania to najlepszy sposób na wczesne sadzenie