w

Najsilniejszy środek do oczyszczenia ciała w 10 dni: naprawia wątrobę i zwiększa odporność

Pierwszą oznaką zmęczonej lub obciążonej toksynami wątroby jest ospałość, spadek energii i apatia. Mogą również wystąpić bóle głowy, drażliwość i nerwowość.

Zaburzenia trawienia, takie jak niestrawność, zaparcia i wzdęcia mogą być również objawami przepracowanej wątroby.

Dysfunkcja wątroby prawie zawsze prowadzi do problemów skórnych. Może wystąpić wysypka i trądzik.

Ta 10-dniowa kuracja zregeneruje wątrobę a także sprawi, że całe ciało poczuje się lepiej. Dodatkowo wspomoże pracę serca, zwalczy kaszel oraz rozwiąże inne problemy organizmu.

Regeneracja wątroby w 10 dni

Potrzebujesz:

  • 1 kg selera najlepiej całego korzeń i liście
  • 200 g świeżego chrzanu
  • 3 cytryny
  • 150 g miodu
  • 50 ml koniaku

Przygotowanie:

Umyj i drobno posiekaj liście i łodygi selera. Oczyść korzeń i zetrzyj go na tarce.

Zrób to samo z korzeniem chrzanu. Wrzuć pokrojone warzywa do dużego szklanego słoika. Dodaj świeżo wyciśnięty sok z cytryny i wymieszaj. Dodaj miód i dobrze wymieszaj.

Na koniec dodaj alkohol i dobrze wymieszaj. Zamknij szczelnie pojemnik i odstaw warzywa na 3 dni.

Stosowanie:

Spożywać 1 łyżkę stołową 3 razy dziennie, najlepiej po posiłku. Przechowywać w lodówce. Aby zabieg ten był jeszcze skuteczniejszy, na kilka dni zrezygnuj z mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Zamiast tego możesz jeść ryby, owoce morza, świeże warzywa, owoce, zboża i zielone zioła. Unikaj jedzenia smażonych potraw, wędzonych mięs, tłuszczów i produktów przetworzonych lub konserwowanych.

Stosować przynajmniej przez 10 dni.

Ogranicz spożycie alkoholu i kawy, które upośledzają pracę wątroby.

Ta maceracja z selera, chrzanu i soku z cytryny pomoże również w utracie wagi. Ważne jest, aby zapewnić organizmowi odpowiednia dawke ruchu.

Fitoterapeuta Ovidiu Bojor docenia ​​korzeń chrzanu jako przydatny w przypadku problemów sercowo-naczyniowych, takich jak nadciśnienie tętnicze, dusznica bolesna czy bolesna choroba niedokrwienna serca. Ma działanie obkurczające płuca. Pomaga również przy zapaleniu oskrzeli, przeziębieniach, grypie i zapaleniu płuc.

Seler przydaje się również na kaszel. Ale nade wszystko nie do przecenienia sa jego wlasciości odmładzajace i rewitalizujące organizm.

Źródło: lataifas.ro