Profesor zaleca: przyjmuj rano i wieczorem przed jedzeniem – to lekarstwo XXI wieku

Profesor Neumyvakin zaleca przyjmowanie sody oczyszczonej rano i wieczorem na pusty żołądek, 20-30 minut przed jedzeniem.

Profesor Neumyvakin w swojej książce „Soda oczyszczona na straży zdrowia”, a także podczas wykładów i spotkań opowiadał o zaletach spożywania sody i jej leczniczym potencjale.

Przestudiował doświadczenia wielu naukowców i podzielił się z pacjentami swoją metodą leczenia ciała przy zastosowaniu sody oczyszczonej.

Jak stosować?

Nie zaleca jednak pośpiechu w stosowaniu większych dawek. Początkową dawką może być pół łyżeczki sody oczyszczonej rozpuszczonej w gorącej wodzie lub mleku.

Nie zagotowywać wody czy mleka, bo wtedy otrzymuje się zupełnie inną formułę. Możesz też po prostu sodę bez rozpuszczania w płynie. Po 3 dniach zrób przerwę przez 3 dni.

Jeśli organizm toleruje takie leczenie, dawkę zwiększa się do 1 łyżeczki przez 3 dni i ponownie przerwa przez 3 dni. Można stopniowo zwiększać dawkę sody do 1-3 łyżeczek, nie zapominając o przerwach.

Wiele osób cierpi na zwiększoną kwasowość (kwasicę) z powodu obecności toksyn w żywności, powietrzu i wodzie, w tym pestycydów i spalin samochodowych.

Zaburzenia psychiczne, w tym: lęk, niepokój, irytacja, depresja, złość, zazdrość czy nienawiść, również wywołują kwasicę i samozatrucie organizmu. Długotrwałe stosowanie leków wpływa również niekorzystnie na kwasowość układu pokarmowego.

Jak soda wpływa na ludzkie ciało?

Dzięki neutralizacji kwasu przyczynia się do utrzymania prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej oraz zwiększenia rezerwy zasadowe organizmu.

Za pomocą sody można oczyścić naczynia krwionośne, usunąć złogi kwasów w wątrobie i nerkach, przewodzie pokarmowym. Ponadto ma łagodne działanie przeczyszczające, jeśli dawka zostanie nieznacznie przekroczona.

Możesz płukać gardło roztworem sody, kąpać się z dodatkiem 200-250 g sody i 100 g soli morskiej na 100 litrów gorącej wody (39-42 °) w celu poprawy kondycji układu mięśniowo-szkieletowego i stanu skóry.

W komórkach zaczyna się odzyskiwanie energii i procesy biochemiczne wraz ze wzrostem hemodynamiki, tlen jest wchłaniany przez tkanki. W rezultacie poprawia się stan zdrowia oraz wzrasta sprawność psychiczna i fizyczna.

Neutralizując nadmiar kwasu, mocz stanie się zasadowy. Ułatwi to pracę nerek, zapobiegając tworzeniu się kamieni.

Jelita będą działały lepiej. Usuwa z organizmu metale ciężkie, radioaktywne izotopy w przypadku zatrucia. Ponadto soda rozpuszcza wszelkie złogi szkodliwe dla stawów i kręgosłupa, pomaga w walce z zapaleniem korzeni i osteochondrozą, zapaleniem wielostawowym i dną moczanową, reumatyzmem, kamicą moczową i kamicą żółciową.

Pomaga skoncentrować uwagę i pomaga przywrócić równowagę psychiczną, oczyszcza organizm z toksyn wytwarzanych przez organizm podczas zaburzeń psychicznych.

Zdumiewające w swojej prostocie rady i zalecenia profesora Neumivakina pomogą nie tylko znacznie poprawić stan zdrowia, samopoczucie i stan emocjonalny, ale także wyleczyć choroby przewlekłe.

Profesor mawiał, że w naturze nie ma chorób, a jedynie awarie w naszym zakładzie biochemicznym zwanym ludzkim ciałem.

Źródło: 365novini.com, Miniatura wpisu: Οι άνθρωποι μετανοήσουν/youtube

Najłatwiejszy przepis na chleb – dwa machnięcia łyżką i to wszystko!

Stary ludowy sposób na przeziębienie i kaszel. Wszystko co potrzebujesz to mleko, czosnek i miód