w

Długo chorowałam, leczono mnie sodą i czosnkiem. Ten przepis dosłownie mnie uratował

Przewlekłe zapalenie oskrzeli i rozedma płuc nie dawały mi spokoju.

Zapalenie płuc miałam dwa razy w roku. Dwa razy w roku … byłam pewna, że nigdy się go nie pozbędę.

Ale pewien bardzo prosty sposób pomógł nie tylko mnie, ale wielu ludziom, którym go poleciłam. Opowiedziała mi o nim lekarka jako przykład ze swojej praktyki medycznej. I jej historia zapadła w moją duszę.

W szpitalu, w którym pracowała, było dwóch mężczyzn z zapaleniem płuc. Starszy mężczyzna umarł, a młodszy także nikł w oczach każdego dnia, pomimo najlepszych wysiłków lekarzy.

Po przeanalizowaniu badań i zaleceń profesor w szpitalu powiedział, że nie może nic zarzucić lekarzom, leczenie zostało wykonane
prawidłowo, ale stan pacjenta wciąż się pogarszał, a wysokiej gorączki niczym nie dało się zbić.

Następnie moja znajoma lekarka poprosiła profesora o pozwolenie na wdrożenie niestandardowego leczenia, inhalacjami czosnku z sodą.

Pacjent szybko zareagował na inhalacje i pod koniec drugiego dnia, temperatura jego ciała spadła z 40 do 37,2. Został wyleczony.

Oto skład inhalacji i sposób jej przygotowania:

Obierz 6 ząbków czosnku, pokrój je. Wlej 1 szklankę wody do małego rondla, gdy tylko woda się zagotuje, wrzuć tam czosnek i zredukuj palnik do minimum.

Gotuj na małym ogniu nie dłużej niż przez 5 minut. Następnie postaw rondel na stole, przykryj głowę ręcznikiem, pochyl się nad rondlem, dopiero wtedy otwórz pokrywkę i wsyp tam 1 łyżeczkę sody.

Następnie rozpocznij inhalację.

Pamiętaj, nie wdychaj głęboko, ponieważ drogi oddechowe muszą się przyzwyczaić. Oddychać na przemian: 2-3 razy wdechy przez
nos – powolny wydech przez usta; 2-3 wdechy przez usta – wydech przez nos. Inhaluj, aż przestanie parować. Powtórz procedurę drugi raz tego samego dnia.

Po inhalacji wytrzyj twarz i wskocz pod kołdrę, załóż ciepłą chusteczkę na głowę i najlepiej się prześpij!

Efektem leczenia jest oczyszczenie dróg oddechowych z zalegającego śluzu. W ten sposób wyleczyłam mojego 6-letniego siostrzeńca, który miał ciężką dusznicę i temperaturę 40,2.

Następnego ranka po inhalacji jego stan znacznie się poprawił, temperatura spadła. Inhalację można robić max 2-3 razy dziennie.

Plwocina znika, a stan ogólny organizmu poprawia się, po 2-3 dniach temperatura normalizuje się. W przypadku przechodzonej choroby z powikłaniami leczenie trwa nawet 10 dni.

Bądź zdrowy! Czy ten sposób był Ci znany?

UWAGA! Treści w serwisie z założenia mają charakter informacyjno-edukacyjny. Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe lub stosujesz leki, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem naturalnego leczenia, aby uniknąć interakcji. Odkładając lub przerywając klasyczne zabiegi medyczne, możesz zagrozić swojemu zdrowiu.
Źródło: senjorai.com, Miniatura wpisu: wikihow.com