w

Ten sok pomógł już ponad 45 000 osób chorych na raka. Kuracja trwa zaledwie 42 dni!

Rudolf Breuss, naturopata z Austrii, całe swoje życie pracował nad tym, aby znaleźć naturalny lek na raka.

Efektem jego prac było stworzenie niezwykle skutecznego napoju w leczeniu nowotworów. Pacjentów korzystających z jego terapii, którzy pozbyli się nowotworu było ponad 45 000. Dowody to korespondencja z lat 1971-1985 z pacjentami. Breuss twierdził, że rak żywi się białkiem. Eliminacja stałej diety ma zmusić komórki rakowe do obumierania.

Opracował 42-dniowy program, w czasie którego pije się wyłącznie herbaty i sok z warzyw.

Jak przygotować ten leczniczy napój?

Potrzebne składniki:

Buraki (55%),
Marchew (20%),
Korzeń selera (20%),
Ziemniaki (3%)
Rzodkiewki (2%)

Proporcje podane są w procentach żeby łatwiej ustalić stosunek reszty do głównego składnika czyki buraków.

Sposób przygotowania

Wszystko wrzuć do blendera i dobrze wymieszaj. Napój powinien się ustać, zostać przecedzony z wszelkich osadów. Użyj ekologicznych warzyw. Pamiętaj, aby pić tylko tyle soku, ile potrzebuje Twój organizm. Maksymalnie 500 ml dziennie.

Jak to działa?

O antynowotworowych właściwościach buraka powstało juz wiele badań i artykułów naukowych. Jest bogaty w betainę, aminokwas o udowodnionych właściwościach przeciwnowotworowych. W dodatku wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające i oczyszczające (detoksykacyjne). Badania naukowe donoszą, że betaina uszkadza komórki rozrastającego się w ciele guza.

Burak zawiera dużo antyoksydantów, witamin: C, B1, B6, kwasu foliowego, pantotenowego (witamina B5) oraz minerałów: potasu, fosforu, magnezu, wapnia, sodu, żelaza, cynku. Dlatego uważany jest za jedno z najzdrowszych i najbardziej pożytecznych warzyw na świecie.

Jest również bardzo wartościowy dla kobiet w ciąży ze względu na dużą zawartość kwasu foliowego. Poprawia on funkcję wątroby i pęcherzyka żółciowego, zapobiega zaparciom. Przynosi ulgę przy bólach głowy, zębów, zapaleniu jelit, problemach ze stawami, skórą i problemach menstruacyjnych.

Burak jest warzywem, które istotnie powinno być składnikiem codziennej diety.

Jeśli zmieszasz buraki i marchewkę możesz leczyć dnę moczanową. Jest to też dobre rozwiązanie przy bólach głowy, zębów, bólach w kościach, problemach ze skórą.

W terapii antynowotworowej kluczem był czas.

42 dni to był absolutnie konieczny czas terapii. Pacjenci nie mogli w tym czasie korzystać z terapii medycznej. Dlatego nie można uznać programu Breuss’a za terapię wspomagającą.

Także herbaty obecne w programie żywieniowym, miały ścisłe wytyczne co do składu, proporcji, czasu i długości okresu spożycia.

Po 42 dniach Breuss zalecal łagodne wprowadzanie składników stałych do diety. Dokładne zalecenia zawarte są w jego książkach.

Wierzył, że mógłby wyleczyć milion chorych, gdyby tylko uzyskał wparcie środowiska lekarskiego. Ale nigdy go nie otrzymał, a jego metody również nie zweryfkowały żadne, podjęte przez środowiska naukowe, badania .