Nikt nie chce kupić tego pięknego domu, a to wszystko z powodu tego jak wygląda w środku

Jeśli kiedykolwiek kupowałeś dom to wiesz, że trzeba mieć otwarty umysł i uruchomić wyobraźnię.

Bardzo rzadko bowiem zdarza się, żeby poprzedni właściciel miał zbieżny z naszym gust. Kupował rzeczy jakościowe i piękne, a wnętrza oferował dobrze zaprojektowane i praktyczne.

Na ogół coś nas po prostu urzeka, albo otoczenie, albo bryła budynku. Albo jakieś rzeczy we wnętrzu, które uruchamiają naszą wyobraźnią i nagle czujemy, że chcemy tu zamieszkać.

Planujemy co zostawimy, co zmienimy, jaki nadamy charakter wnętrzom kiedy już zostaniemy ich właścicielami.

Okazuje się, że nie każdy dom potrafi rozbudzić wyobraźnię. Ten, o którym mowa w dzisiejszym wpisie odkąd pojawił się na rynku od razu cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Dlaczego tego domu nikt nie chce kupić

Ma ciekawą bryłę, atrakcyjną lokalizację, niewielkie, ale ładnie zagospodarowane podwórko, a jednak każdy potencjalny klient wycofywał ofertę po obejrzeniu wnętrz.

I choć zwykle takie domy przed wprowadzeniem się odnawia, odświeża czy remontuje to w przypadku tego domu potencjalnych klientów te wnętrza nie tylko nie inspirują, co odstręczają.

Każdy z oglądających ocenił, że czuje blokadę i kompletnie nie potrafi uruchomić wyobraźni jak ten dom mógłby wyglądać bez tego wszechobecnego fioletu.

Ten kolor, w dodatku w intensywnym nasyceniu, dominuje wnętrza całkowicie. Króluje dosłownie wszędzie. W kuchni, sypialniach, salonie, a nawet w łazience.

Sprawia, że pomieszczenia wydają się małe, ciemne i przytłaczające.

Dom jest w sprzedaży tak długo, że agenci nieruchomości doradzają właścicielom przeprowadzenie małego remontu, usuniecie tego fioletu i przedstawienie oferty na nowo z jasnymi, pustymi pomieszczeniami. Uważają, że bez tego ten dom nie znajdzie nabywcy.

A wy potraficie wyobrazić sobie ten dom z przytulnymi i eleganckimi wnętrzami?

Fotografie: rightmove.co.uk

Dlaczego nie należy tępić pająków w domu?

Zrób to w ogrodzie we wrześniu. Podziękujesz sobie na wiosnę