Mam 74 lata, nie mogłam nawet chodzić, zaczęłam nakładać tę mieszankę na stawy i kości. Teraz poruszam się bez problemu

Środek ten pomaga w leczeniu zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, bólu pleców i wszystkiego, co dotyczy stawów, kości i mięśni.

Współczesna medycyna na do zaproponowania środki farmakologiczne i chirurgiczne. Nie zawsze jednak leczenie jest skuteczne i możliwe. Środki ludowe są znane od wieków i przy braku przeciwwskazań mogą być skuteczna alternatywą.

Ludowe recepty były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Każda wioska i przysiółek miał „babę”, która poznawała tajniki zielarstwa często łączonego z lekami. Czasem to środki farmaceutyczne wykorzystywano w inny sposób.

Jeśli więc czujesz ociężałość w nogach, ból stawów, jeśli cierpisz na ból pleców i masz konsekwencje starych kontuzji, wypróbuj tę mieszankę. Produkty apteczne – aspiryna jest na rynku od 1899 roku!

Mieszanka rewitalizująca kości, stawy i mięśnie.

Składniki:

– 300 ml alkoholu (70%)
– 100 ml jodopowidonu
– 10 tabletek aspiryny (lub andolu) 300 mg (aspiryna jest na rynku od 1899 roku!)

* Wszystkie składniki dostaniesz w aptece. Powidon jodowany znany jest jako silny bakteriobójczy o szerokim spektrum działania, skuteczny przeciwko dużej liczbie bakterii, wirusów, grzybów, pierwotniaków i zarodników. Jodowany powidon ma tak samo szerokie spektrum działania jak jod.

Przygotowanie:

Wymieszaj alkohol z jodem i dodaj pokruszone tabletki aspiryny.
Wstrząśnij i pozostaw w ciemnym miejscu na 21 dni.
Możesz wtedy użyć leku. Stosuj go regularnie w formie okładu lub bezpośredniego masażu w bolące miejsce.

UWAGA! Treści w serwisie z założenia mają charakter informacyjno-edukacyjny. Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe lub stosujesz leki, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem naturalnego leczenia, aby uniknąć interakcji. Odkładając lub przerywając klasyczne zabiegi medyczne, możesz zagrozić swojemu zdrowiu.
Źródło: biljnamedicina1.blogspot.com, Miniatura wpisu: freepik.com

Ten syrop wspomaga pamięć, wzrok, słuch i spala tłuszcz z brzucha

Neurobiolog, który przez całe życie badał mózg: są tylko 4 rzeczy, których potrzebujesz, aby być szczęśliwym!