w

Napój-lek, który oczyszcza tętnice, wątrobę, pozbywa się infekcji i poważnych chorób

Istnieje wiele zalet tego napoju, który może mieć cudowny wpływ na zdrowie organizmu.

Środek ten jest niezwykle skuteczny w leczeniu i zapobieganiu niedrożności tętnic, regulacji ilości tłuszczu we krwi, eliminacji chronicznego zmęczenia, zapobieganiu i leczeniu infekcji, przeziębień, wzmacnianiu układ odpornościowy, wpieraniu pracy enzymów wątrobowych.

Ten naturalny środek zapobiega pojawianiu się w organizmie wolnych rodników, które powodują pojawienie się niektórych z najpoważniejszych chorób, takich jak cukrzyca, nowotwory i choroby serca.

Oto składniki potrzebne do przygotowania tego naturalnego leku:

• 4 główki czosnku

• 4 obrane cytryny (cytryna ekologiczna)

• 1 korzeń imbiru (około 3-4 cm)

• 2 litry czystej wody

Cytryny dobrze umyć i pokroić na kawałki. Obierz imbir, zetrzyj na tarce, wyciśnij czosnek i sok z cytryn.

Po dokładnym wymieszaniu całą zawartość przenosi się do pojemnika i zalewa się dwoma litrami wody.

Umieść tę mieszankę na małym ogniu, aż trochę się podgrzeje (10 minut), ciągle mieszając. Jak tylko preparat ostygnie, przecedzić zawartość przez grube sitko, umieszczając powstałą wodę w szklanym pojemniku do przechowywania w lodówce.

Pij 150-200 ml codziennie, 2 godziny przed posiłkiem lub rano na czczo. Połączenie cytryny i letniej wody zneutralizuje zapach czosnku.

Przed każdym użyciem dobrze wstrząsnąć butelką.

UWAGA! Treści w serwisie z założenia mają charakter informacyjno-edukacyjny. Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe lub stosujesz leki, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem naturalnego leczenia, aby uniknąć interakcji. Odkładając lub przerywając klasyczne zabiegi medyczne, możesz zagrozić swojemu zdrowiu.
Źródło: laslaublog.com, Miniatura wpisu: freepik.com