Znana lekarka: Woda, miód i banany tworzą tarczę dla płuc! Mieszanka chroni przed infekcjami, pomaga astmatykom i palaczom

Dr Nedelia Shtonova jest znaną lekarką, która nie tylko praktykuje, ale także dzieli się wiedza za pośrednictwem mediów społecznościowych i telewizji.

Urocza lekarka, zaraża optymizmem, holistycznym podejściem i znajomością medycyny naturalnej, ufając wielu przepisom leczniczym na różne schorzenia. Jednym z nich jest oczyszczanie płuc.

W ostatnim czasie nasze płuca zostały narażone silniej, zarówno przez nowe mutacje koronawirusów inne sezonowe infekcje, które czają się wszędzie, ale także smogu, którym miliony ludzi oddychają w dużych miastach. Urządzenia do monitorowania zanieczyszczenia powietrza i poziomu drobnych cząstek pyłu, zwłaszcza w miesiącach zimowych, wielokrotnie przekraczają dopuszczalne normy. Jak się chronić?

Dr Shtonova napisała, że dzięki przepisowi, do którego potrzebujemy tylko trzech składników – wody, miodu i bananów, możemy trzymać z dala od nas podstępne wirusy, a także powikłania płucne, takie jak zapalenie oskrzeli. Ponadto zwalcza kaszel i ułatwia oddychanie.

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to zagotować 400 ml wody. Po zagotowaniu zdejmujemy wodę z palnika i umieszczamy w niej dwa średnie, dojrzałe banany.

Są rozpoznawalne po tym, że mają czarne plamy na skórce. Banany należy pokroić na kawałki. Od wysokiej temperatury wody zaczynają się topić. Aby pomóc w tym procesie, dobrze jest mieszać ręcznie.

Gdy mieszanka przestygnie dodaj do nich 2 łyżki miodu. Ponownie energicznie wymieszaj, aby uzyskać jednorodną mieszaninę.

Powstały płyn pijemy na ciepło. Wypija się wszystko na raz. Należy go przyjmować przed pierwszym posiłkiem dnia.

Dr Nedelya Shtonova mówi, że napój pomaga usunąć flegmę z płuc, powoduje wydalenie nadmiaru śluzu i łagodzi samo gardło, powstrzymując ból i kaszel.

Naturalny środek można oczywiście stosować bez widocznych problemów z płucami, ale po prostu w celu profilaktycznego oczyszczenia. Dotyczy to zwłaszcza palaczy. Mieszankę mogą również przyjmować nie tylko osoby z zapaleniem oskrzeli, ale także osoby cierpiące na astmę. Nie ma ograniczeń co do czasu trwania leczenia. Zwykle trwa do momentu całkowitej ulgi u pacjenta.

Źródło: retro.bg, Miniatura wpisu: Make Everyday Colorful/youtube, Nedelia Shtonova/instagram

Te 7 potężnych środków zabija bakterie powodujące raka żołądka, wrzody, zapalenie żołądka, wzdęcia, alergie i nie tylko!

Udar mózgu: trzy kroki, aby uratować życie sobie lub swoim bliskim.