w ,

Przestrzegając tych 4 żelaznych zasad, stracisz 5 kg tygodniowo. Rzecz leży w soli…

Aby schudnąć, nie trzeba walczyć z ciałem. Wręcz przeciwnie, trzeba je traktować z miłością, dbać, karmić, dopieszczać.

Teraz dowiesz się, jak szybko schudnąć bez katowania się i znęcania.

Nie będziesz głodować! Znaczenie techniki, o której będziemy mówić, to oczyszczenie całego organizmu i normalizacja procesów trawiennych. Słona woda pomoże osiągnąć
efekt.

Kiedy po raz pierwszy o tym usłyszałem, byłem sceptyczny. W końcu przecież sól może przyczynić się do powstania obrzęku! Okazuje się, że się myliłem. Ciało ludzkie jest niezwykle misternie skonstruowane, a niewiele o nim wiemy.

Oczyszczanie jelit słoną wodą

Aby schudnąć, musisz regularnie pić słoną wodę. Ale nie ze zwykłą solą, ale solą morską!

Sól ma działanie przeczyszczające, oczyści jelita, co jest ważne przy odchudzaniu. Słona woda pobudza również procesy trawienne. Za kilka dni zauważysz efekt: żołądek się skurczy!

4 zasady szybkiej utraty wagi:

1. Oczyszczenie słoną wodą

Przygotuj roztwór soli: 1 łyżeczka soli morskiej na 1 litrze wody. Wypij 200 ml roztworu na pusty żołądek pół godziny przed śniadaniem. Wypij także 200 ml słonej wody
2,5 godziny po śniadaniu.

Zasada szklanki słonej wody to klucz i ma zastosowanie do wszystkich posiłków! Oznacza to szklankę pół godziny przed obiadem i szklankę 2,5 godziny po obiedzie. Tak, słona woda jest niesmaczna. Ale efekt… Teraz opowiem bardziej szczegółowo.

2. Eliminacja pustych kalorii

Podczas posiłków nie można nic pić: wody, herbaty, kawy. Jeśli zapragniesz wypić filiżankę aromatycznej latte, potraktuj ją jako osobny posiłek. Czyli 30 minut przed latte i 2,5 godziny po – szklanka słonej wody.

Dzięki temu reżimowi picia mimowolnie będziesz jeść mniej i nie przejesz się w nocy. Picie słonej wody pomoże kubkom smakowym lepiej wykonywać swoją pracę, poczujesz
ostrzejszy smak potraw. Zniknie ochota na słodkie i tłuste potrawy, zapragniesz jeść warzywa i owoce.

Pijąc słoną wodę, nauczysz się odróżniać głód od pragnienia. Bardzo często jemy, kiedy tak naprawdę chce nam sie pić, a wszystko to z powodu złych nawyków żywieniowych i zatkanych jelit.

3. Mała porcja wysokiej jakości jedzenia.

Jeśli będziesz pić słoną wodę zgodnie z wszystkimi zasadami, będziesz jeść znacznie mniej jedzenia na raz, a efekt w postaci spadku wagi pojawi się sam.
Ale ważna jest nie tylko ilość, ale także jakość spożywanego pożywienia.

Co musisz jeść, aby uzyskać maksymalny efekt? Owsianka i kasza gryczana, makarony z mąki twardej, jajka, warzywa, owoce, orzechy, rośliny strączkowe. Mięso – jedz jak najmniej, w pierwszych dniach reżimu solnego lepiej w ogóle go nie jeść, pomoże to oczyścić jelita i żołądek. Wystarczy 100 g chudego mięsa dziennie, na przykład kurczaka, jeśli naprawdę musisz.

Z produkty mleczne wybierz sery, pozostałe produkty mleczne nie są zalecane. Możesz jeść suszone owoce, różne rodzaje pieczywa, ryby.

4. Rezygnacja ze szkodliwych produktów

Słona woda pomoże porzucić szkodliwe produkty, które tak bardzo kochasz. Pragnienie karmienia ciała złym jedzeniem zniknie całkowicie, pojawi się uczucie lekkości, którego po prostu nie chce się zepsuć.

Alkohol, słodkie napoje gazowane, kefir, mleko i kwas chlebowy są całkowicie zabronionymi pokarmami podczas tego planu odchudzania.

Jeśli utrzymasz reżim picia przez co najmniej 3 dni i zauważysz wynik, nie będziesz chciał pączków, kanapek z białym pieczywem i kiełbasą ani słodyczy. Ciało samo odwróci się od takiego pożywienia!

Słona woda jest bardzo skuteczna, ale w niektórych przypadkach trzeba być ostrożnym. Techniki tej nie należy stosować u osób z nadciśnieniem, ponieważ spożycie soli
może wywołać gwałtowny skok ciśnienia krwi. Stosowanie tej metody jest przeciwwskazane przy stanach zapalnych żołądka, wrzodach i zapaleniu okrężnicy, ponieważ sól podrażnia błony śluzowe żołądka i jelit.

Istnieje praktyka jogi – Shank Prakshalana , czyli oczyszczanie jelit słoną wodą, połączone ze specjalnymi ćwiczeniami. Ta praktyka jest bardziej odpowiednia do regeneracji organizmu niż do utraty wagi.

Po 2 tygodniach pozbędziesz się wszystkiego, co niepotrzebne! Rezultat będzie za tydzień, ale lepiej wytrzymać dwa tygodnie, aby jelita zostały odbudowane, a organizm całkowicie oczyszczony. Początkowo możesz dodawać trochę soku z cytryny do słonej wody, aby przyzwyczaić się do smaku.

Lekkość ciała i jasne myśli – to klucz do szczęśliwego życia…

Dla chętnych chcących zgłębić dylematy soli w diecie polecamy artykuł lekarki Katarzyny Świątkowskiej z dogłębną analizą tematu i badaniami naukowymi: CZY SOLENIE JEST ZŁE DLA ZDROWIA?

Źródło i Miniatura wpisu: otozh.com.ua