w

Lekarz podczas USG mówi pacjentce, że jej ciąża jest 1 na 200 milionów. Kobieta jest przerażona

Sian Williams i jej chłopak Aaron Palfrey z radością przyjęli wiadomość o tym, że będą mieli dziecko. Nie mieli pojęcia, że ciąża Sian będzie tak wyjątkowa…

Podczas badania USG lekarz stwierdził trzy bijące serduszka, ale nie to było tak niezwykłe. Trojaczki były jednojowe. To bardzo rzadki przypadek, by jednojajowe trojaczki pojawiły się w ciąży naturalnej, coś takiego zdarza się raz na 200 000 000 ciąż.

Ciąża przebiegła pomyślnie i na świat przyszły identyczne dziewczynki: Jorge, Belle i Olivia.

„To prawdziwy cud” – mówi dumny tata

„Nie mogłam się doczekać dziecka, ale podczas USG lekarz najpierw znalazł dwa, a potem trzy bycia serca. Małe jajeczko wykluło się tworząc trzy cudy,” Sian powiedziała Daily Mail.

Rozróżnienie dziewczynek jest niemożliwe, ponieważ nie różnią się niczym. Rodzice oznaczylii je bezpiecznym lakierem do paznokci malując jeden paznokieć u stóp każdej na inny kolor. I tak Jorge ma fioletowy, Olivia żółty, a Belle różowy.

Bycie rodzicem zawsze stanowi wyzwanie, ale w przypadku trójki zmiany musiały być większe. Rodzina musiała na przykład zmienić samochód, aby zmieścić trzy foteliki. Mama dziewczynek mówi, że bywa ciężko, ale są tak kochane, że rekomensują wszystkie trudy.

„To oczywiście ciężka praca, ale kochamy każdą jej sekundę.”

Potrójna praca i potrójne szczęście. Prawda, że wyjątkowe?