w

Przepis na wodę alkaliczną: pomaga oczyścić organizm i zapobiegać rakowi

Obecnie często spożywamy niezdrową, przetworzoną żywność, a także wiele słodkich i niezdrowych napojów, które tworzą kwaśne środowisko w organizmie i osłabiają układ odpornościowy.

Czynnik pH określa środowisko w organizmie.

Wszystkie wartości poniżej 7 są kwaśne i są uważane za niezdrowe, podczas gdy środowisko organizmu jest zasadowe, jeśli pH jest powyżej 7.

Dzisiejsza przeciętna dieta człowieka wytwarza łagodną kwasicę metaboliczną i efekt pogłębia się wraz z wiekiem, a co za tym idzie wraz z pogorszeniem sprawności nerek.

Wartość pH ma kluczowe znaczenie dla organizmu, ponieważ może mieć poważne konsekwencje dla ogólnego stanu zdrowia.

Żeby zachować równowagę kwasowo-zasadową organizmu ważna jest dieta: 30 najlepszych produktów alkalicznych dla osób dbających o zdrowie.

Poniższy przepis na wodę alkaliczną może ci pomóc, utrzymać twoje ciało w zdrowiu, jeśli nie będziesz w stanie cały czas trzymać się zdrowej, zbilansowanej diety. Ten przepis pomoże w detoksykacji organizmu i pomoże zapobiec nowotworom.

Jak więc przygotować to wspaniałe lekarstwo i chronić swoje zdrowie?

Jak przygotować wodę alkaliczną

Składniki:

• 1 łyżeczka soli himalajskiej
• 1 cytryna (najlepiej ekologiczna)
• 8 filiżanek wody

Instrukcje:

Do czystego szklanego słoika wlej wodę. Następnie pokrój cytrynę w ósemki i wyciśnij. Możesz uratować skórkę. Dodaj sól himalajską, zamknij słoik i odstaw na 12 godzin w temperaturze pokojowej.

Podanie:

Ta alkaliczna woda to fantastyczny początek dnia, ponieważ przywraca równowagę organizmu, usuwa szkodliwe toksyny i alkalizuje organizm. Powinieneś wypić 3 szklanki rano na pusty żołądek.

Źródło: fithacker.ru, Miniatura wpisu: freepik.com