Ten środek usuwa zaparcia w ciągu 5 minut! Brzuch będzie płaski i poczujesz wreszcie ulgę

Każdy kto choć raz miał zatwardzenie wie jak upiorne to doświadczenie.

Niektórzy jednak cierpią na chroniczne zaparcia. Powodów może być wiele. Zbyt mało ruchu, błonnika w diecie, wody i tak dalej. Ale tak naprawde problem jest o wiele bardziej złożony.

Zmiany w diecie pomagają na krótko albo wcale. Skuteczne są środki przeczyszczające, ale i one przynoszą chwilową ulgę, a ich nadużywanie może być bardzo niebezpieczne dla organizmu.

Użytkownik Youtube Renkli el İşi Dünyası podzielił się wypróbowanym przez siebie środkiem, który pomaga skutecznie pozbyć się zaparcia.

Metoda jest naturalna i naprawdę skuteczna. Jeśli więc masz wzdęty brzuch, przepełnione jelita, doskwiera ci niestrawność i masz zaburzony rytm wypróżnień wypróbuj tej metody, to naprawdę działa.

Sposób przyspiesza formowanie kału w jelitach i ułatwia wypróżnianie. Kiedy więc dopadnie cie ten koszmar działaj.

Przygotuj lekarstwo, a już po 5 minutach usłyszysz hałas w jelitach.

Przygotowanie:

Jeden mały jogurt naturalny, do niego wciskamy sok z jednej cytryny.

Dodajemy około 3 łyżki stołowe melasy z Chleba Świętojańskiego, ale może być również inna np. z morwy, winogron.

Mieszamy i wypijamy.

Mieszankę można zastosować doraźnie, ale także włączyć na stałe i spożywać regularnie, ale w mniejszej ilości. W takim wypadku należy dostosować proporcje do 3-4 łyżek jogurtu. Spożywać wieczorem przed snem.

Praca jelit wyraźnie się poprawi, brzuch będzie płaski i poczujesz wreszcie ulgę.

Melasa z Chleba Świętojańskiego

Melasa z Chleba Świętojańskiego (melasa karobowa) to ciemnobrązowy gęsty syrop z karmelowym posmakiem, ma smak i wygląd podobny do czekolady. Jest najzdrowszym zamiennikiem cukru.

Karob (mączka chleba świętojańskiego) reguluje pracę jelit, obniża poziom cholesterolu, poprawia trawienie, łagodzenie zaburzenia żołądkowo- jelitowe, chroni przed anemią, wzmocnia systemu immunologiczny, oczyszcza organizm z toksyn.

UWAGA! Treści w serwisie z założenia mają charakter informacyjno-edukacyjny. Mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu czytelnika z lekarzem. Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe lub stosujesz leki, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem naturalnego leczenia, aby uniknąć interakcji. Odkładając lub przerywając klasyczne zabiegi medyczne, możesz zagrozić swojemu zdrowiu.
Źródło i Fotografie: Renkli el İşi Dünyası / youtube

Szybko usuń stany zapalne trzustki i wątroby! Oto produkty ratujące życie

Ta roślina to „DAR NATURY”- silny lek przeciw setkom dolegliwości! Spala tłuszcz, ożywia umysł i ciało, rzeźbi talię i płaski brzuch