Te 6 sztuczek w zaledwie 6 dni sprawi, że obwisły brzuch będzie płaski i lekki!

Brzuch jest obszarem problemowym dla wielu ludzi. Raz odłożony w tym obszarze tłuszcz jest bardzo trudny do spalenia, ale na szczęście nie niemożliwy.

Oprócz tego, że obwisły brzuch wygląda nieatrakcyjnie, to przede wszystkim źle wpływa na zdrowie.

Może powodować wiele chorób – takich jak cukrzyca i problemy z sercem. Aby dobrze wyglądać i nie mieć problemów zdrowotnych, musisz monitorować swoją kondycję.

Jeśli od dawna marzyłaś o płaskim brzuszku, czas spełnić swoje marzenie. Nie martw się – nie musisz robić nic niezwykłego, aby znacznie zmniejszyć brzuch w ciągu zaledwie tygodnia. Przeczytaj te 6 zaleceń i przekonaj się, że płaski brzuch jest osiągalnym celem!

1. Przestań solić jedzenie, a brzuch niemal natychmiast zacznie się zmniejszać!

Sól sprzyja obrzękowi ciała, słone potrawy wcale nie są potrzebne. Potrzebujemy zaledwie 2-3 gramy soli dziennie, jedna łyżeczka do herbaty zawiera około 5 gram, tymczasem spożywamy jej dużo dużo wiecej. Spróbuj radykalnie zmniejszyć ilość spożywanej soli i zastąpić ją różnymi naturalnymi przyprawami i ziołami.

Zdrowy żołądek nie lubi słonych potraw, pamiętaj o tym, gdy następnym razem wyciągniesz rękę, by posolić sałatkę. Kiedy przyzwyczaisz się do nieposolonych potraw, poczujesz prawdziwy ich smak i nie będziesz chcieć bardziej słonych.

2. Jedz więcej białka i warzyw i wyeliminuj węglowodany z diety.

Przynajmniej przez tydzień – od razu poczujesz różnicę. Jedz: jajka, twardy ser, orzechy, chude mięso, ryby, warzywa, okazjonalnie – brązowy ryż.

Wyklucz – ziemniaki, makaron, pieczywo we wszystkich jego postaciach. Pozostając na tej diecie tylko przez tydzień, będziesz mógł zauważyć znaczące zmniejszenie objętości
brzucha. I nawet nie odczujesz głodu, pokarmy bogate w białko dostarczą Ci energii i sytości.

3. Z produktów mlecznych w menu zostaw tylko twarde sery, wszystko inne – usuń.

Specyficznym produktem jest laktoza zawarta w mleku. Ten produkt może powodować problemy trawienne u wielu osób. Aby zmniejszyć żołądek, konieczne jest zminimalizowanie spożycia pokarmów, które niekorzystnie wpływają na przewód pokarmowy.

4. Możesz jeść owoce cytrusowe i jagody, jabłka – sporadycznie.

Aby pozbyć się brzucha, musisz usunąć z pożywienia wszystkie źródła węglowodanów, nawet fruktozę, która jest obecna w owocach. Nie jedz więc żadnych bananów czy gruszek.

Pomarańcze, grejpfruty, kiwi – to jedyna alternatywa!

5. Pikantne jedzenie sprzyja wydzielaniu większej ilości soku żołądkowego i pobudza apetyt.

Więc papryczki chili zostaw w spokoju, nie potrzebujesz jej podczas diety. Pamiętaj, że ważne jest, aby trzymać sie wszystkich zasad kompleksowo, jeśli
zlekceważysz przynajmniej jeden z tych punktów – wynik będzie znacznie gorszy niz mógłby być.

6. Alkohol, cukier, przetworzona żywność z różnymi dodatkami chemicznymi – nie jedz tych wszystkich szkodliwych produktów.

Twój brzuch chce być piękny, płaski, nie wzdęty, nie przeszkadzaj mu, przestań go krzywdzić ciągle jedząc prawdziwą truciznę.

Konserwanty zawierają tłuszcze trans, które natychmiast odkładają się na brzuchu i bokach. Alkohol jest produktem bardzo wysokokalorycznym. To samo dotyczy cukru,
zastąp go przynajmniejjeśli musisz miodem, ale ogranicz się do bardzo małej ilości.

Jeśli pozostaniesz na tej diecie tylko przez tydzień, wynik będzie zadziwiający. Dodatkowo dieta bez soli, pieprzu, węglowodanów i konserwantów – jest bardzo dobra dla zdrowia.

A jeśli jeszcze trochę sie poruszasz, niedługo będziesz mogła podziwiać swój idealny brzuch, wystarczy tylko spróbować!

Źródło i miniatura wpisu: otozh.com.ua

Przed snem piję szklankę „nocnego złodzieja tłuszczu”… Tłuszcz z brzucha znika w tydzień!

10 najpotężniejszych dla ludzi nasion (zapomnisz, jak wygląda szpital)