Poznaj niezawodny sposób na ból nóg. Rozwiązanie, które sprawiło, że wreszcie śpię spokojnie

Jeszcze kilka lat temu naprężałam mięśnie i luzowałam, podkładałam pod nogi poduszkę, smarowałam maścią przeciwbólową, a rwanie i nieokreślony ból uporczywie nie pozwalały zasnąć, a nawet budziły w nocy.

Nogi – nasza podstawa, podpora i wsparcie, a dla mnie były tylko źródłem frustracji i bólu, nieprzespanych nocy, a w efekcie drażliwości, przygnębienia i zmęczenia.

Ale w końcu znalazłam rozwiązanie, które poleciła mi znajoma babci. Muszę się nim z Wami podzielić.

1. Do miski albo lepiej wiaderka wlej 2-3 litry ciepłej wody, rozpuść w niej kilka okrawków szarego mydła (perfumowane nie będzie dobre), tyle by woda zrobiła się biała jak mleko.

2. Dodaj garść sody oczyszczonej i soli morskiej, wymieszaj, aż się rozpuści, dodaj gorącą wodę z czajnika, tak by dało się wytrzymać. Zamieszaj, a następnie wlej 10 kropli jodyny.

3. Zanurz nogi i trzymaj nie dłużej niż 15 minut. To bardzo ważne, ponieważ po zbyt długim trzymaniu efekt jest odwrotny od zamierzonego.

4. Wytrzyj nogi ręcznikiem, nie myj, możesz posmarować oliwą z oliwek, wymasować delikatnie stopy i łydki. Zimą załóż skarpetki. Połóż się spać. Staraj się już nie siedzieć i nie chodzić zbyt długo.

5. Nie wylewaj mieszanki. Następnego dnia podgrzej ją do temperatury jaką możesz wytrzymać i dodaj kolejne 10 kropli jodyny. Ponownie mocz 15 minut. Przeprowadź łącznie 3 takie zabiegi.

6. Po ostatnim zrób nowy roztwór. Wszystkich zabiegów potrzeba 12 przez kolejne 12 dni.

7. Ulgę powinieneś poczuć już po pierwszym zabiegu. Po drugim zaśniesz o wiele szybciej, po 10 zapomnisz, że kiedykolwiek bolały Cię nogi.

Ja już dawno zapomniałam co to znaczy powykręcane, niespokojne, wiercące się nogi i bezskuteczne próby zaśnięcia. Codzienna męka, która nie pozwalała się wyspać. Jeśli to znasz, wypróbuj zabieg koniecznie! Twoje nogi będą Ci wdzięczne!

UWAGA!

Jeśli masz problem z żyłami, temperatura roztworu nie powinna być na granicy wytrzymałości, tylko bardzo ciepła. Nie możesz przesadzić.

Powodzenia i spokojnych snów!

Podziel się tą radą z bliskimi!

Fotografia tytułowa: pinterest