Najlepsze lekarstwo na regenerację całego ciała w siedem dni!

Od najdawniejszych czasów ludzie starali się znaleźć najlepsze sposoby na regenerację całego organizmu i przywrócenie mu witalności.

Szczególnie po okresach, w których jesteśmy narażeni na choroby, osłabienie i brak odpowiednio zbilansowanej diety.

Oto niesamowity sposób na regenerację organizmu według słynnej bioenergoterapeutki Lidii Fecioru.

Odbywa się w siedem dni!

Aby zrobić to lekarstwo, potrzebujesz tylko dwóch składników, których skuteczność została potwierdzona: cebuli i czosnku!

Drobno posiekaj cebulę, a następnie zmiażdż kilka ząbków czosnku. Wymieszaj oba składniki i włóż je do miski z gorącą wodą, gdzie potrzymasz je przez kilka minut.

Następnie usuń cebulę i czosnek, dobrze odcedź i ułóż na kawałku gazy. Następnie umieszczamy na środku podeszwy i mocujemy parą skarpet.

Trzymamy przez całą noc. Rano zauważysz, że okład zmienił kolor na brązowy. Co to znaczy? Że nastąpiło bardzo dobre oczyszczenie organizmu.

Czosnek i cebula są nie tylko środkiem przeciwwirusowym, przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i antybiotykowym, czosnek zawiera również substancję chemiczną zwaną allicyną, która wspomaga produkcję białych krwinek i pomaga w walce z toksynami.

Korzyści zdrowotne wynikające z cebuli obejmują działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i mają właściwości aktywne, które pomagają zwalczać infekcje i otwierają drogi oddechowe i kanały nosowe, aby promować lepszy sen i zwalczać przekrwienie. Kładzenie cebuli na stopach pomaga oczyścić krew i delikatnie odtruwa organizm z nagromadzonych toksyn.

Aby zregenerować organizm, potrzebujemy również zbilansowanej diety.

Terapeutka zaleca zwiększyć spożycie wyciskanych soków warzywnych i owocowych. W stanach wyczerpania zaleca spożywać sok z marchwi, który stymuluje funkcje trawienne i produkcję energii, oraz w okresach jesiennych gruszki, które sprzyjają krążeniu wody w organizmie.

Sok z selera najlepiej na czczo 15 minut przed pierwszym posiłkiem dodatkowo przyspiesza procesy metaboliczne, równoważy pH, oczyszcza żołądek oraz resztę przewodu pokarmowego.

Olej sezamowy obniża poziom cholesterolu i regeneruje organizm, ostrygi są immunostymulantami, a banany są doskonałym paliwem dla organizmu.

UWAGA! Treści w serwisie z założenia mają charakter informacyjno-edukacyjny. Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe lub stosujesz leki, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem naturalnego leczenia, aby uniknąć interakcji. Odkładając lub przerywając klasyczne zabiegi medyczne, możesz zagrozić swojemu zdrowiu.
Źródło: DR. ANDREI LASLAU/LASLAUBLOG.COM, Miniatura wpisu: freepik.com

NIEDOBÓR MAGNEZU jest bardziej niebezpieczny niż wcześniej sądzono

Chirurg poradził mi zamiast operacji wykonanie tych ćwiczeń… Za pół roku wynik!