w

Mam już 78 lat, ale nie spieszy mi się umierać!

Pewna starsza Pani podzieliła się swoim sekretem nie tyle na długie, co pełne wigoru i przyjemne życie bez chorób i bólu.

Oto nalewka, która może wyleczyć nawet według niej nieuleczalne choroby …

„… W 1985 roku, po dwóch operacjach, zostałam wypisana z Moskiewskiej Kliniki Onkologicznej i wysłana na śmierć do domu, zabierając, czego wtedy nie wiedziałam, 2-3 tygodnie swojego życia.

W domu, po dwóch dniach leżenia w łóżku, przypomniałem sobie przepis na leczenie całego ciała kompozycją, w której głównym składnikiem jest aloes. Nie mogłam znaleźć kartki z opisem więc zaczęłam przygotowywać z pamięci.

Odcięła wszystkie liście z dwóch 4-5 letnich roślin, umyłam je, przetarłam przez gazę, odcięłam ciernie i przepuściłam przez maszynkę do mięsa. Okazało się, że miazgi wyszły 2 litry. Od znajomego dostałam 3 kg ekologicznego miodu, 2 butelki wina Cahors. Wszystko to wlałam do czystej emaliowanej miski, dobrze wymieszałam. Wyszły dwa trzylitrowe słoje. Szczelnie je zamknęłam, zawinęłam w czarne kurtki i położyłam w piwnicy.

Po 10 dniach wyjęłam jeden słoik, wstrząsnęłam nim i po butelkowaniu zaczęłam pić 1 łyżkę. Łyżka trzy razy dziennie na godzinę przed posiłkiem. Trzymałam butelki w lodówce, zapakowane w ciemne ścierki.

Długo brałam ten eliksir, a w październiku poszłam na konsultację. Dopiero wtedy dowiedziałam się, co przepowiedzieli mi lekarze. Dostałam wyciąg z poradni onkologicznej, podpisany przez jej dyrektora. Mówił, że z rozpoznano raka macicy w stadium zgorzelinowej próchnicy, zostałam wypisana jako nieuleczalna, a jesienią podczas badania byłam całkowicie zdrowa i przytyłam 22 kg.

Metoda leczenia, którą zastosowałam, została opisana z kilkoma wyjaśnieniami: nie podlewaj aloesu przez 5 dni przed cięciem. Użyj czerwonego wina o mocy 16-18 procent lub porto.

Mieszaninę należy podawać następująco. Weź 1 łyżeczkę przez pierwsze pięć dni, a następnie 1 łyżkę. Łyżka przez co najmniej 2-3 tygodnie, ale pożądana terapia to 1,5 – 2 miesiące.

Ważne jest, aby pacjenci od pierwszych dni mieli apetyt. Ta sama mieszanka w tej samej dawce polecana jest do leczenia gruźlicy płuc, wrzodów żołądka, a także zaburzeń psychicznych i przewlekłych chorób krwi, dolegliwości kobiecych, paraliżu, bólów zębów i głowy.

Metoda jest uniwersalna w walce z przewlekłymi i ostrymi zmianami chorobowymi żołądka, wątroby, jelit, serca. Można stosować nie tylko leczniczo, ale także profilaktyczne.

W profilaktyce wystarczy

aloes – 350 g,
miód – 600 g,
wino – 350 g.

Co pięć lat, odkąd wyzdrowiałem, robię taką nalewkę profilaktyczną. Mam już 78 lat, ale nie spieszy mi się umierać.

Zbieram różne zioła lecznicze, piję z nich herbatę i ćwiczę przez 40 minut rano codziennie”.

UWAGA! Treści w serwisie z założenia mają charakter informacyjno-edukacyjny. Jeśli cierpisz na choroby przewlekłe lub stosujesz leki, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem naturalnego leczenia, aby uniknąć interakcji. Odkładając lub przerywając klasyczne zabiegi medyczne, możesz zagrozić swojemu zdrowiu.
Źródło: prikolno.cc, Miniatura wpisu: freepik.com