Kształt nóg wiele mówi o temperamencie kobiety. To dla facetów cenna wskazówka

Wiedzieliście, że kształt nóg może wiele powiedzieć o temperamencie kobiety? Jej upodobaniach i potrzebach. Za fizjonomią kryją się pokłady wiedzy o preferencjach, które warto znać by uniknąć rozczarowań.

Żeby dostrzec różnice w kształcie należy stanąć przed lustrem, złączyć stopy blisko siebie i spojrzeć na przerwy pomiędzy nogami.

Typ A

Bardzo małe przerwy między udami i łydkami. Większa zaczyna się dopiero między kostkami.

Posiadaczki nóg typu A są delikatne i subtelne. Czarują wdziękiem, tajemnicą, powściągliwością. Mają kobiecy powab i aurę, która sprawia, że chce się je adorować. Niestety zdobyte szybko nudzą się partnerom. Muszą stale podsycać pożądanie. Takie kobiety się wielbi, ale nie spełnia z nimi erotycznych fantazjii. Dlatego związki z nimi są bardzo atrakcyjne dla mężczyzn na wczesnym etapie, ale potem oboje muszą ustalić nowe warunki, by uniknąć znudzenia i rutyny.


Typ B

Nogi stykają się tylko w kostkach.

Ich właścicielki są bardzo uwodzicielskie, odważne i gotowe na nowe doświadczenia. Nie znoszą nudy, kochają ekstrawagancję i nowości. Są nieprzewidywalne, prowokacyjne, niezwykle sensualne i pociągające. Z tą kobietą nie ma mowy o nudzie w sypialni. Jeśli ich partner nie lubi eksperymentować długo z nim nie zostaną.

Typ C

Uda się stykają. Kolana, łydki i kostki – nie.

Ten kształt nóg mają kobiety, dla których w hierarchii wartości erotyka ma marginalne znaczenie. Seks to raczej konieczność i poza prokreacją mógłby dla nich nie istnieć. Są przekonane, że potrzeby seksualne mają tylko mężczyźni, a one mają obowiązek je zaspakajać, a nie czerpać z nich przyjemność. A jednak da się rozpalić ich zmysły. Wszystko zależy od mężczyzny. Może się okazać, że to prawdziwe lwice.

Typ D

Nogi stykają się w udach, kolanach, łydkach i kostkach.

To tradycjonalistki. Wszystko z chęcią i z umiarem. Chcą i pozwalają sobie na tyle, na ile dopuszcza to ich system moralny. Wyznaczają sobie granice, których nie przekroczą i są w tym konsekwentne. Nie można namówić ich na coś, na co nie mają ochoty. Ale umieją się dobrze bawić, czerpać i dawać przyjemność i satysfakcję. Z dobrze dobranym partnerem przez całe życie mogą tworzyć udany związek, w który nie wkradnie się sypialniana rutyna.

Uwaga trupia pleśń atakuje nasze dzieci. Zobaczcie gdzie i w jaki sposób

Wymocz nogi w specjalnym roztworze – wypłucze toksyny z Twojego ciała. Efekt widoczny natychmiast!