6 trików na idealnie czystą łazienkę bez wysiłku

Poniższe 6 niezwykle prostych, ale przydatnych sztuczek pomoże Ci utrzymać łazienkę w idealnej czystości bez dodatkowego wysiłku i dużych wydatków!

#1

Aby fugi na płytkach były czyste, wyszoruj je, wysusz, a następnie przetrzyj białą świecą woskową. Dzięki tej sztuczce fugi pozostaną czyste przez kilka tygodni: krople, które na nie spadną, po prostu spłyną, nie pozostawiając osadu. Po 2-3 tygodniach procedurę trzeba powtórzyć.

#2

Aby szybko i łatwo wyczyścić baterie do połysku, wystarczy nałożyć na nie odrobinę kremu do golenia i pozostawić na 20 minut. Następnie przetrzeć ściereczką z mikrofibry i spłukać wodą. To bardzo proste i łatwe! Armatura będzie lśnić, jak świeżo ze sklepu.

#3

Tutaj również będziesz potrzebować kremu do golenia. Nałóż go na czystą szczotkę na kiju.

I wyczyść wannę. To bardzo proste, a efekt jest niesamowity: cały osad i brud zniknie w mgnieniu oka! Czyszczenie w ten sposób jest łatwe i szybki. I nie trzeba się schylać!

#4

Potnij serwetkę na długie kawałki, namocz w occie stołowym.

Nasączone octem paski ułóż wzdłuż boków wanny lub prysznica, pozostaw na 15-20 minut, następnie zdejmij i spłucz. Osad, brud, zażółcenia znikną!

#5

Wlej do toalety czajnik wody o temperaturze 60 stopni, nie więcej.

Wrzuć tam też 2 tabletki do zmywarki. Zostaw na noc. Rano wyszoruj toaletę szczotką i spłucz. Nieprzyjemny zapach, osad zniknie całkowicie bez śladu!

#6

I wreszcie zadbaj o przyjemny zapach. Weź drewniany spinacz do bielizny i dobrze nasącz go ulubionym olejkiem eterycznym. Przymocuj do deszczownicy.

Gdy bierzesz prysznic lub kąpiel, gorąca para pomoże rozprowadzić przyjemny aromat olejku po całej łazience!

Których nasion nie należy namoczyć przed wysiewem, a które koniecznie

Kiedy przycinać porzeczki i agrest na wiosnę