w

6 trików na idealnie czystą łazienkę bez wysiłku

Poniższe 6 niezwykle prostych, ale przydatnych sztuczek pomoże Ci utrzymać łazienkę w idealnej czystości bez dodatkowego wysiłku i dużych wydatków!

#1

Aby fugi na płytkach były czyste, wyszoruj je, wysusz, a następnie przetrzyj białą świecą woskową. Dzięki tej sztuczce fugi pozostaną czyste przez kilka tygodni: krople, które na nie spadną, po prostu spłyną, nie pozostawiając osadu. Po 2-3 tygodniach procedurę trzeba powtórzyć.

#2

Aby szybko i łatwo wyczyścić baterie do połysku, wystarczy nałożyć na nie odrobinę kremu do golenia i pozostawić na 20 minut. Następnie przetrzeć ściereczką z mikrofibry i spłukać wodą. To bardzo proste i łatwe! Armatura będzie lśnić, jak świeżo ze sklepu.

#3

Tutaj również będziesz potrzebować kremu do golenia. Nałóż go na czystą szczotkę na kiju.

I wyczyść wannę. To bardzo proste, a efekt jest niesamowity: cały osad i brud zniknie w mgnieniu oka! Czyszczenie w ten sposób jest łatwe i szybki. I nie trzeba się schylać!

#4

Potnij serwetkę na długie kawałki, namocz w occie stołowym.

Nasączone octem paski ułóż wzdłuż boków wanny lub prysznica, pozostaw na 15-20 minut, następnie zdejmij i spłucz. Osad, brud, zażółcenia znikną!

#5

Wlej do toalety czajnik wody o temperaturze 60 stopni, nie więcej.

Wrzuć tam też 2 tabletki do zmywarki. Zostaw na noc. Rano wyszoruj toaletę szczotką i spłucz. Nieprzyjemny zapach, osad zniknie całkowicie bez śladu!

#6

I wreszcie zadbaj o przyjemny zapach. Weź drewniany spinacz do bielizny i dobrze nasącz go ulubionym olejkiem eterycznym. Przymocuj do deszczownicy.

Gdy bierzesz prysznic lub kąpiel, gorąca para pomoże rozprowadzić przyjemny aromat olejku po całej łazience!