w

15 ważnych zmian, które zachodzą po 40-tce!

W wieku 37 lat nie sądziłam, że 40-tka to coś, co może mi się przydarzyć. Życie poza tą granicą wydawało mi się nierealne. Ale kiedy nadeszła, przerosło to moje wszelkie oczekiwania.

Teraz proponuję wszystkim dziewczynom, które nie ukończyły 40 lat, uzbroić się w cierpliwość, ponieważ przed nimi wszystko, co najlepsze.

Świadoma oznacza uzbrojona!

1. Pozbędziesz się złudzeń, przestaniesz wierzyć w dobrą wróżkę, która przybędzie i za pomocą czarodziejskiej różdżki zmieni Twoje życie.
Ale pojmiesz, że to ty będziesz mogła stać się tą wróżką.

2. Spadniesz z chmur. Ale będziesz miała czas na zbudowanie spadochronu. Solidnego z najlepszego materiału. I widoki będziesz mogła wybrać jakie chcesz.

3. Możesz pożegnać się ze starą miłością. Ale możesz też spotkać nową.

4. Możesz stracić pracę. Ale będziesz miała szansę znaleźć taką, o jakiej marzyłaś.

5. Po czterdziestce istnieje duże prawdopodobieństwo, że przestaniesz być „grzeczną dziewczynką” i staniesz się „prawdziwą” sobą, nie bojąc się urażać innych.

6. Największym niebezpieczeństwem po 40-tce jest poznanie swojej prawdziwej ceny. I nauczyć się żyć z tą świadomością.

7. Polubisz bycie samej ze sobą.

8. To, co odłożysz na lepsze czasy, na pewno się nie zrealizuje. Bo nauczysz się żyć tu i teraz.

9. Istnieje niebezpieczeństwo, że odkryjesz talenty, których istnienia nawet nie podejrzewałeś. Nie nie mówię o „tych” sprawach, ale i to nie jest wykluczone.

10. Wiele więzi zostanie zerwanych. Nie martw się. Będziesz miała nowe. Osób wokół siebie mniej, ale relacje będą głębsze i wartościowsze.

11. Dowiesz się czegoś, o czym wcześniej nie wiedziałaś. I może to nie być tajemnica wszechświata. Ale ta wiedza zmieni ustalone poglądy na życie.

12. Zmienią się Twoje preferencje. Może wymienisz dyskoteki na operę, a hamburgery na sałatki. Lub odwrotnie. To
normalne.

13. Twoja pamięć stanie się selektywna. Niektóre rzeczy trudniej ci będzie pamiętać, ale będzie ciekawiej.

14. Będziesz mieć znacznie większą szansę, aby wyglądać fajniej, świeżo, modniej i zdrowiej. W końcu w twoich rękach jest ta sama magiczna różdżka, którą ma każda wróżka (patrz pkt 1).

15. Teraz masz znacznie większą szansę na zostanie prezydentem niż kiedykolwiek wcześniej. Czy to nie fajne?!

A jeśli nagle okaże się, że twoja magiczna różdżka została złamana, a to wszystko się nie wydarzyło, to nie trać nadziei na znalezienie nowej… po 50.

Cuda się zdarzają. Najważniejsze, aby w nie uwierzyć!

40-sto, 50-cio i więcej latki zgadzacie się?